Tak nám končí červen a já tu pro vás opět mám po vzoru ostatních knižních blogů svůj měsíční přehled. Přehled knih, které mi přišli popř. přečetl a na závěr mám pro vás souhrnný přehled článků, které se u mne za tento měsíc vyskytly. 

Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.

A teď už tedy co se mi tento měsíc urodilo mezi papírovými a elektronickými knížkami. :) Začnu mými úlovky z knihkupectví, kterým jsem neodolal a musel si je pořídit. Tentokrát jsou to dva sborníky fantastických povídek z nakladatelství Straky na vrbě - Žoldnéři fantasie. A Andělé a démoni od Dana Browna abych si doplnil sbírku :) Mám objednané ještě dvě další knihy ale ty bohužel nestihly dorazit tak snad příští měsíc :)Za další jsou to recenzní výtisky co mi přišli, tímto bych chtěl poděkovat nakladatelství FragmentKnihcentrum.cz, Martinus.cz, nakladatelství Jota a Baronet za poskytnuté knihy. Z Fragmentu dorazil Erebos, na který se chystám a jsem na něj zvědavý :).Z Baronetu dorazily dvě knihy série o Anně, Anna krví oděná a Dívka z nočních můr.Z nakladatelství Jota mi dorazil Člověk Gabriel od Kateřiny Dubské a Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton - Tajemné vytí. Od Martinusu dorazila Legenda od Marie Lu a na závěr od Knihcentra Proměnná hvězda od R.A. Heinleina.


A samozřejmě nesmím zapomenout na recenzní výtisky ebooků, které se mi podařilo získat od Palmknih a jeden recenzní výtisk z fantomprintu pro server Fantasya.cz. Na Fantasyi se mužete těšit na recenzi Kontrolního bodu od Myke Colea a pro Palmknihy jsem již zrecenzoval čtvrté Kladivo na čaroděje a Osmanský tábor od Vlastimila Vondrušky.

A ebooky, které se mi dostaly do spárů normálně :)Na závěr si dáme přehled jednotlivých článků, které u mne najdete co se mi urodilo v hlavě za měsíc duben.


Recenze