Jak už asi víte nakonec jsem se i já rozhodl, že se zapojím do prázdninového projektu, který pořádá Laurdes. A o co v něm jde? Tady máte malou citaci od Laurdes :)

Princip je jednoduchý, vyberte si knížky, které mají více než pět set stránek, čtěte a odškrtávejte. Jak budete přispívat je úplně jedno, můžete aktualizovat jeden článek, můžete natáčet videa, je mi to vážně jedno. Taky mě vůbec nezajímá jestli dáte těch knížek deset nebo jestli přečtete jednu. Prostě smyslem je dokopat se k tomu přečíst i něco delšího. A je na každém kolik toho bude a jak si to zorganizuje.

Takže asi tak. Jak už jsem říkal nebudu si dávat přesný cíl kolik toho přečtu nebo ne spíš to nechávám náhodě.Mám za sebou druhý týden a s trochou úsilí se mi podařilo pokořit i druhou pětistovku :)


Za tehle týden jsem stihnul také pár knížek:


a konečně ta Pětistovka !! :) Recenze už je také hotová, takže si mé upřímné nadšení z Polosvěta můžete přečíst :D

Za tenhle týden čtyři knížky i z pětistovkou. Upřímně nevím, kdy se mi podaří pokořit další :( Mám tu hodně knih, které musím stihnout přečíst a bohužel ani jedna pětistovka. Taky znáte ten pocit kdy má knížka 480 a by si přejete aby teda měla alespoň o dvacet stran víc? Tak tohle přesně mne čeká :D