Nemohl jsem si pomoci a potom co jsem minulý týden zařadil mezi Knižní tipy Hvězdy nám nepřály, tak tato kniha byla rozhodně jasnou volbou pro další tip. Vychází v těchto dnech a rozhodně ji doporučuju všem si přečíst. Naprosto úžasný příběh :) Pro ty z vás koho minula má recenze na tuhle skvělou knihu můžou juknout sem ;)
Kdo z vás měl to štěstí a už ji četl? Co na ní říkáte :)

~~~~


August se narodil s deformovaným obličejem, který většině lidí z jeho okolí brání dostat se v kontaktu s ním za hranice této nedobrovolné masky. Nyní nastupuje poprvé do školy, rovnou do páté třídy. 
Kniha je dokonale sestaveným kaleidoskopem pohledů samotného Augusta, jeho sestry Vii a jejích kamarádů i Augustových spolužáků na jednu a touž situaci, na to, jak na tuto velkou změnu reaguje on sám, jeho rodina i spolužáci. Celou knihou prostupuje laskavý humor, který usnadňuje mladým čtenářům se s tak náročnou tematikou vyrovnat.~~~~~

R. J. Palaciová se živí jako grafička a po večerech se mění ve spisovatelku. Žije v New York City s manželem, dvěma dětmi a černým psem jménem Medvěd. (Ne)obyčejný kluk je její první román.
~~~~R.J. Palaciová - (Ne)obyčejný kluk / PŘEKLAD: Renata Greplová / VYDAL: Knižní Klub / STRAN: 320 / ŽÁNR: Pro děti a mládež - Ostatní
HODNOCENÍ DATABAZEKNIH:
zatím nehodnoceno