Jak už asi víte nakonec jsem se i já rozhodl, že se zapojím do prázdninového projektu, který pořádá Laurdes. A o co v něm jde? Tady máte malou citaci od Laurdes :)

Princip je jednoduchý, vyberte si knížky, které mají více než pět set stránek, čtěte a odškrtávejte. Jak budete přispívat je úplně jedno, můžete aktualizovat jeden článek, můžete natáčet videa, je mi to vážně jedno. Taky mě vůbec nezajímá jestli dáte těch knížek deset nebo jestli přečtete jednu. Prostě smyslem je dokopat se k tomu přečíst i něco delšího. A je na každém kolik toho bude a jak si to zorganizuje.

Takže asi tak. Jak už jsem říkal nebudu si dávat přesný cíl kolik toho přečtu nebo ne spíš to nechávám náhodě. Minulý týden jsem stihnul 4 knížky jak asi víte (nebo alespoň ten kdo četl mojí první pětistovku :) ). Tento týden nebyl o nic horší a navíc se musím pochlubit, že se mi podařilo ulovit první odznáček :D
První pětistovka padla :) Každopádně v plánu jsou další


Za tehle týden jsem stihnul také pár knížek:


a konečně ta Pětistovka !! Upřímně dala mi hodně zabrat tolik popisných částí se pohromadě jen tak nevidí :) Recenze už je také hotová, takže si mé mírné rozladění můžete přečíst :D


Šest knížek za týden není špatné nemyslíte? Navíc jedna pětistovka :D Další bichličku co bych chtěl zvládnout je první díl Polosvěta od Roda Reese tak doufám že ji přes týden stihnu :)